top of page
Teknoloji
Yemek
Moda
Fitness
Seyahat
Yazarlık
Koçluk
Güzelik
Müzik
Youtube
E-ticaret
Danışmanlık
Astroloji

Eşsiz %20 komisyon oranlarımız, ek kazançlar, kapsamlı pazarlama desteği ve gelişen topluluğumuz ile ömür boyu gelir elde etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Etkileyici kariyerinizi yeni yüksekliklere taşıma fırsatını kaçırmayın - bugün ortaklık programımıza kaydolun!

TurcoAI ile işbirliği içinde olan en trend kategoriler!

1

Başvur

Başvuru formunu doldurun ve biz size 48 saat içinde geri döneceğiz.

2

Tanıtın

Benzersiz ortaklık bağlantınızı alın ve turcoAI'ı web sitenizde, blogunuzda, sosyal medyanızda tanıtmaya başlayın.

3

Kazanın

Bir müşteri, bağlantınızı kullanarak turcoAI planına kaydolduğunda %20 komisyon kazanırsınız.

TurcoAI işbirligi programımız, sektördeki en yüksek komisyon oranlarindan birini sunar. TurcoAl yapay zekay izleyicinize tanittiginizda, benzersiz ortaklik baglantiniz araciligiyla yapilan her satisin cömert bir %20'sini kazanacaksiniz.

Cevaplarımız var!

TurcoAI ile İhtiyacınız Olan Cevaplar

Hayır, turcoAI ortaklık programına katılmak tamamen ücretsizdir.

TurcoAI ortaklık programına katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, sadece yönlendirdiğiniz kullanıcıların kaydolduğu aylık plan aboneliklerinden kazanabilirsiniz. Basit ve şeffaf olmasına karar verdik. Kullanıcılarımızın hepsi turcoAI'de doğrudan reklam bütçesi harcamayacak, bu yüzden bunu ortaklık programına dahil etmeye karar verdik.

Yönlendirdiğim kullanıcıların turcoAI'de harcadığı reklam bütçesinden de kazanabilir miyim?

Tabii ki sizi müşteri olarak görmekten mutluluk duyarız, ancak ortaklık programına katılmak için bir gereklilik değildir.

TurcoAI müşterisi olmam gerekiyor mu?

TurcoAI ortaklık programı, çok fazla içerik oluşturan ve bu içerikte bağlantımızı kullanarak ek gelir elde etmek isteyen herkes için uygundur.

Bu program kimler içindir?

İşbirlikçilerimizin tanımlı banka hesapları üzerinden ödeme yapıyoruz. Komisyonunuz, ödemenin yapıldığı tarihten 30 gün sonra tahsil edilebilir

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ortaklık programımızı takip etmek için size bir portal kullanıyoruz. Komisyonlarınızı görmek için size verilecek portal bilgisinde hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Komisyonlarımı nasıl takip ederim?

Başvuru formunu doldurun ve biz size 48 saat içinde geri döneceğiz.

Nasıl başlarım?

turcoai.com

20 Mayıs 2023'te turcoai.com'un lansmanını yapmaktan heyecan duyduk. Bu yapay zeka alanında önemli bir dönüm noktasını işaret ediyor. Yenilikçi ve ileri görüşlü bir şirket olarak, keskin YZ çözümlerimizi sergilemekten ve değerli müşterilerimize eşsiz hizmetler sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Gelişmelerden haberdar olmak için hemen kaydolun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

Gelişmelerden haberdar olmak için hemen kaydolun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

turcoai.com ödeme

TurcoAI Teknoloji © 2023  Her Hakkı Saklıdır.

TurcoAI Teknoloji © 2023  Her Hakkı Saklıdır.

Yenilmez ortaklık programımızla, ek gelir

oluşturun!

Influencer bir kişi olarak bir pasif gelir elde etmeyi mi düşünüyorsunuz? Daha fazla aramayın! Özel ortaklık programımız, çevrimiçi varlığınızı büyütmeye ve istikrarlı, uzun vadeli bir gelir elde etmeye kendini adamış influencer gibi sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Bizimle ortaklık kurarak, kazançlarınızı artırmakla kalmayıp takipçilerinize de büyük değer katabilirsiniz. 

TurcoAI.com

Influencer bir kişi olarak bir pasif gelir elde etmeyi mi düşünüyorsunuz? Daha fazla aramayın! Özel ortaklık programımız, çevrimiçi varlığınızı büyütmeye ve istikrarlı, uzun vadeli bir gelir elde etmeye kendini adamış influencerlar gibi sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Bizimle ortaklık kurarak, kazançlarınızı artırmakla kalmayıp takipçilerinize de büyük değer katabilirsiniz. 

Sabit %20 Getiri

TurcoAI duyuru

DUYURU

1 Ocak 2024'te başlayacak olan TurcoAI işbirliği programına hemen kaydolun ve TurcoAI ile pasif gelir elde etme fırsatını yakalayın! Şimdiden kayıt başvuru yapan ve hesapları onaylanmış ortaklarımıza 1000 TL ve 150 TOKEN hediye ediyoruz.

NASIL ÇALIŞIR?

bottom of page